Facebook   YouTube
Excellentní žena
 
Klub excellentních žen

Proč klub? Na konferencích Excellentní žena se potkáváme 2x ročně, je zde kolem 200 žen. Máme malou možnost se mezi sebou více poznat, a to je škoda. Proto se nám osvědčila klubová setkání - jsou vícekrát v roce, potkává se zde 30  40 žen a mají možnost se mezi sebou více seznámit.

Klub je otevřený pro všechny ženy, neplatí se žádné stálé poplatky. Koná se vždy v jiném prostředí, které je inspirativní a něčím zajímavé. Je to ideální místo pro networking i neformální rozhovory.

Naším společným cílem je dodat vám inspiraci, načerpat novou energii, navázat nové kontakty a možná i přátelství nebo obchodní spolupráci. Tento klub není uzavřen mužům, můžete přijít i s partnerem. Umíme si vychutnat všechny radosti života a nic nového nám není cizí. Rády hledáme, zkoušíme, vyměňujeme si svoje zážitky – tak přijďte mezi nás.

V roce 2017 připravujeme:

  • 17. ledna 2017  novoroční číše vína v prostorách krásného domu Americká 1. Hostem bude významná plzeňská architektka ing. Anna Hostičková.
  • 11. března 2017 si opět zacvičíme s fyzioterapeutkou jáchymovských lázní paní Libuší Peckovou.
  • 21. května 2017 vás pozveme na zámek Lužany, který se otevře exkluzivně jen pro excellentní ženy.
  • 20. září 2017 můžete ochutnat bavorské speciality v Bavorsko-českém centru na Náměstí Republiky v Plzni
  • 14. října 2017 přijďte do Školy jógy manželů Hoškových a zažijte cvičení jógy pod odborným vedením
  • 20. prosince 2017 v adventním čase budete mít jedinečnou příležitost navštívit výstavu originálních modelů šatů v Obecním domě v Praze. Provázet nás bude paní Blanka Matragi.

 


ZVEME VÁS:
 

Ochutnávka jógy s Marií Hoškovou
sobota 14. října 2017
Palackého náměstí 27, Plzeň

Na listopadové konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA měla přednášku o józe paní Marie Hošková. Příjemná charismatická dáma, pro niž se jóga stala součástí života. Se svým manželem založili v Plzni Školu jógy pro každý den. Je instruktorkou jógy a organizuje pobytové zimní i letní kurzy jógy.

Srdečně vás zveme na dvouhodinovou lekci, kde si prakticky vyzkoušíte, jak vám cvičení jógy může pomoci zlepšit vnímání vlastního těla i zklidnění své mysli. Naučíte se cviky a polohy, které zmírňují tělesné obtíže, dozvíte se, jak je důležité správné dýchání. A mnoho dalšího...

INFORMACE A PŘIHLÁŠKA ZDE

 

 

Výstava s autorským výkladem BLANKY MATRAGI
středa 20. prosince 2017 od 17 hodin
Praha, Obecní dům, Nám. Republiky 5

Blanka Matragi, celosvětová návrhářka a akademická malířka, slaví letos 35 let své umělecké činnosti. Vystoupí jako host 11. konference EXCELLENTNÍ ŽENA v Plzni a zároveň zve všechny ženy na výstavu své oděvní tvorby do Obecního domu v Praze. Touto výstavou ženy paní Blanka osobně provede.

Milé dámy, udělejte si čas a přijeďte navštívit Prahu v době adventu. Výstava luxusních modelů, které oblékají nejbohatší ženy světa, stojí za to. Obdarujte sebe nebo své blízké tímto předvánočním dárkem.

INFORMACE A PŘIHLÁŠKA ZDE

 

 

 


Z KLUBOVÝCH AKCÍ:
 

Bavorsko

 

Za Josefem Hlávkou na zámku v Lužanech

 

Cvičení s fyzioterapeutkou Libuší Peckovou

 

NOVOROČNÍ ČÍŠE VÍNA

 

3. KLUB EXCELLENTNÍCH ŽEN

 

3. KLUB EXCELLENTNÍCH ŽEN

 

KLUB EXCELLENTNÍCH ŽEN

 

2. KLUB EXCELLENTNÍCH ŽEN

 

1. KLUB EXCELLENTNÍCH ŽEN

 

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster