Facebook   YouTube
Excellentní žena

 

Anna ŠperlováMilé dámy, ráda bych  vám představila vzdělávací, zážitkové
a společenské   setkávání   žen  v  Plzni,   které  jsme  nazvali
EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Konference jsou pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Chci, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, poznávaly se navzájem. Chci inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí. Nikde jinde se v Plzeňském kraji nesejde tolik žen jako na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Snažím se nacházet témata, která ženy zajímají a zvát přednášející, kteří ženy motivují, inspirují a nabíjejí pozitivní energií. Všechny konference, které jsme dosud uspořádali, byly vyprodané. To mě posiluje v mém přesvědčení, že cesta, kterou jsem zvolila, je správná … Milé dámy, přijďte a užijte si den jen pro sebe – kdy jste takový den měly naposledy? Přidejte se k nám, moc se na vás těším. Anna Šperlová podpis

Zaujal mě citát Madeleine Albrightové a snažím se jím řídit:
„V pekle existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám.“

 

  

 

12. ECELLENTNÍ ŽENA

 

Milé excelletní ženy,

již podvanácté - 7. dubna 2018 - vás srdečně zveme do krásných prostor Měšťanské besedy v Plzni na den, který bude jen pro vás. Konferenci nyní připravujeme, jednáme se zajímavými a inspirativními lektory, připravujeme doprovodný program.

Protože bývá brzy vyprodáno a ihned po skončení 11. konference máte zájem o vstupenky, můžete se již nyní přihlásit. Desítky spontánních a nadšených reakcí návštěvnic jsou dokladem, že takové setkávání žen má velký společenský význam. Udělejte si radost samy sobě, pozvěte maminku, dceru, kamarádku nebo přítelkyni. Ani mužům není vstup zakázán.

Podívejte se, jaká byla poslední 11. konference - fotografie a video

Vstupenka na EXCELLENTNÍ ŽENU je i hezkým dárkem, vystavíme vám na požádání DÁRKOVÝ POUKAZ.

 

Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie Konference-fotogalerie

 

 

LEKTOŘI

Stanislav Motl

Mraky nad Barrandovem
Stanislav Motl

Vystudovaný novinář, jeden z prvních reportérů pořadu Na vlastní oči. Autor mnoha historických knih, výborný vypravěč, reportér z několika válečných konfliktů. Je dvojnásobným nositelem celosvětové ceny The AIB International Media Excellence Awards. Toto ocenění udělované v Londýně, které je považováno za rozhlasového Oskara. V ČR obdržel mimo jiné hlavní cenu festivalu česko-německo-židovské kultury Devět bran (2003) a hlavní cenu E. E. Kische (2011).

Do jaké míry je vlastně TV seriál Bohema pravdivý? Stanislav Motl měl možnost osobně poznat řadu někdejších barrandovských hvězd. Lídou Baarovou počínaje a třeba Adinou Mandlovou konče.Proto je jeho vyprávění mimořádně autentické. Vzpomínky a otevřená, většinou dosud nepublikovaná svědectví o známých i méně známých aktérech slavné éry Barrandova - Lídy Baarové, Adiny Mandlové, Svatopluka Beneše, Raoula Schránila, Nataši Gollové, Zdeny Sulanové a dalších herců, režiséři, spisovatelů, novinářů.

 

   
Další připravujeme...
 

JAK KONFERENCE PROBÍHÁ?

 

  • Při příchodu a zaregistrování vás čeká lehká snídaně – čaj, káva a k tomu něco malého k zakousnutí. Můžete si popovídat s ostatními ženami, které přišly a jsou možná stejně nejisté jako vy.
  • Zároveň si můžete prohlédnut nabídku, kterou pro ženy připravili naši partneři. Jedná se vždy o zajímavé produkty, které jsou určeny právě ženám.
  • Pak vás již čeká dopoledne plné inspirujících přednášek podle programu.
  • Po zdravém obědě, kde si oddychnete, popovídáte s ostatními ženami a s lektory, si můžete prohlédnout nabídku našich partnerů, ochutnat jejich produkty.
  • Pak vás čeká blok odpoledních přednášek, který přeruší jen coffee break. Po poslední přednášce bude losování vašich vizitek o krásné a hodnotné ceny, které nám věnovali naši partneři. Ale při odchodu dostanou dárky všechny ženy, protože dárků není nikdy dost ☺.
  • Během celého dne budete moci zdarma využít odborných služeb - např. kadeřnice, kosmetičky apod.
  • A pokud ještě nebudete chtít jít domů, můžete s ostatními posedět v kavárně Měšťanské besedy.
 

12. EXCELLENTNÍ ŽENA

 

VSTUPENKA JAKO DÁREK

Potřebujete potěšit svoji dceru, maminku, kamarádku nebo tchýni?
Pánové, chcete obdarovat svoji manželku nebo partnerku nevšedním dárkem?
Nebo nevíte jak poděkovat kolegyni nebo obchodní partnerce?

Buďte originální a kupte jim vstupenku na EXCELLENTNÍ ŽENU !

Pokud potřebujete poradit, pište  zena@explzen.cz  nebo volejte 732 858 631.

Jsme tu pro Vás.

 

poukázka

 

   

 

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster