Facebook YouTube
Excellentní žena

     15. konference - REGISTRACE

 

Anna ŠperlováMilé dámy, ráda bych  vám představila vzdělávací, zážitkové
a společenské   setkávání   žen  v  Plzni,   které  jsme  nazvali
EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Konference jsou pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí. Chci, aby se ženy setkávaly, vyměňovaly si zkušenosti, poznávaly se navzájem. Chci inspirovat ženy k sebevzdělávání, hledání nových aktivit, k posilování sebevědomí. Nikde jinde se v Plzeňském kraji nesejde tolik žen jako na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Snažím se nacházet témata, která ženy zajímají a zvát přednášející, kteří ženy motivují, inspirují a nabíjejí pozitivní energií. Všechny konference, které jsme dosud uspořádali, byly vyprodané. To mě posiluje v mém přesvědčení, že cesta, kterou jsem zvolila, je správná … Milé dámy, přijďte a užijte si den jen pro sebe – kdy jste takový den měly naposledy? Přidejte se k nám, moc se na vás těším. Anna Šperlová podpis

Zaujal mě citát Madeleine Albrightové a snažím se jím řídit:
„V pekle existuje zvláštní místo pro ženy, které nepomáhají ostatním ženám.“

 

  

 

15. EXCELLENTNÍ ŽENA

9. listopadu 2019, 9.15 - 17.00 hodin, Měšťanská beseda Plzeň

Lektoři konference:


Jak objevit svůj talent a žít šťastnější život
Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit Talenty jsou v každém z nás už od narození. Jak s nimi ale pracovat, aby se z nich staly silné stránky. Jak motivovat děti? A jak vůbec funguje náš mozek? Pokud dojde k propojení talentů s tím, co člověka baví, naplňuje, souzní s jeho hodnotami, v čem se chce a může zlepšovat, s největší pravděpodobností nalezne oblast, v níž bude úspěšný a ve které bude vynikat. Vědecké průzkumy dokazují, že 80 % lidí nevyužívá svoje silné stránky, svět tedy „běží“ jen na 20 % svého potenciálu. Přednáška, při které zapomenete dýchat.

Jeden z největších českých manažerů, globální stratég, kouč a mentor. Téměř 22 let působil ve firmě Microsoft v nejužším vedení, pracoval i na pozici prezidenta Microsoft Corporation pro Evropu. Je poradcem pro řadu vládních a mezinárodních organizací, přednáší v mezinárodních firmách i na Harvardu a Cambridgi. Koučuje manažery, vrcholové sportovce, umělce i děti z dětských domovů, je mentálním koučem českých olympioniků, napsal několik knih.

 


Mezigenerační komunikace a porozumění
MUDr. Kateřina Cajthamlová

Kateřina CajthamlováJe vícegenerační soužití v dnešní době přežitkem? Je to spíše přínosem nebo zátěží? Jak se bránit manipulaci v rodině? Jak rozeznat manipulativní chování a důvody, proč vůbec manipulujeme. Kde je hranice mezi šťastným dětstvím a náročnými požadavky okolí? Jaká jsou pravidla pro zdravý základ lidských vztahů ve stále se proměňující moderní společnosti? A kdo jsou „křišťálové děti – máme je rozmazlovat nebo otužovat? Na tyto a další otázky dostanete zaručeně kvalifikovanou odpověď.

Česká lékařka, internistka a psychoterapeutka, propagátorka a popularizátorka medicíny a zdravého životního stylu. Ale také moderátorka televizních pořadů Jste to, co jíte a DoktorKA a pořadu Hubněte zdravě na rádiu Region. Napsala několik knih, např. Abeceda moderního rodiče, je autorkou řady populárních článků pro různé časopisy.


Na velikosti nezáleží…
Helena Konarovská

Helena KonarovskáŽena by měla být upravená a svůdná každý den. Ale je řešením kupovat co chvíli nové prádlo? Je věda vybrat si správně sedící podprsenku, její střih a velikost? V jakém nočním oblečení můžeme nejlépe snít své sladké sny? A co korzety, pro jakou ženu jsou vhodné? Dokážou spolu matky s dcerami otevřeně mluvit o tak intimní záležitosti, jakou je spodní prádlo? Společný nákup je dokonale prověří. Otázky, na které dostanete odpověď od té nejpovolanější. Ukáže vám, že krásné prádlo mohou nosit ženy v každém věku.

O Heleně Konarovské jste již určitě slyšeli. Již 24 let se věnuje prodeji spodního prádla a za tu dobu se stala známou expertkou na dámské poprsí. Radí ženám, aby na sobě nešetřily a kupovaly si kvalitní a luxusní prádlo, které jim opravdu padne. Dokáže vám najít perfektní podprsenku, která vám bude dokonale sedět, a navíc je ještě zábavná, lidská a umí…
www.lechaton.cz

 


Tisíc a jedna tvář Indie
Debashish Chaudhuri

Debashish ChaudhuriKdo navštíví Indii poprvé, zažije určitou míru kulturního šoku – na jedné straně neskutečně bohatí lidé, na druhé velká část populace žijící pod hranicí chudoby. Je to pozoruhodný svět s 1,3 miliardy obyvatel, kde platí jiné zákony, než na jaké jsme zvyklí. To vše uslyšíme z úst Inda, který u nás žije a pracuje 20 let, miluje naši hudbu a české jídlo. Jak vnímá českou kulturu, co je pro něj těžké a naopak jednodušší než v Indii? Proč se Indové nekoupou v moři? Co pro Indy znamená značka Baťa? Proč Češi pořád něco řeší? A víte, že Indie dala světu šachy i Člověče nezlob se?

Dirigent původem z indické Kalkaty. Jako první Ind vystudoval dirigování na Pražské konzervatoři, pracuje s velkými tuzemskými orchestry. Za ženu má českou pianistku Janu Chaudhuri. Je polyglotem, dohovoří se sedmi jazyky, dobře mluví i česky. Má rád stará auta, historická plnicí pera a evropskou vážnou hudbu. Dvakrát vedl turné Filharmonie Bohuslava Martinů ze Zlína jako prvního českého orchestru v Indii po 57 letech. Věří, že západní a východní umění může být ve své čisté formě propojeno a přinášet tak povznášející umělecký zážitek.

 


Žijeme naplno
Ivana Chvojková

Ivana ChvojkováMamma HELP, z.s. je nezisková organizace, která sdružuje ženy s diagnózou rakovina prsu a všechny služby poskytuje zdarma. Letos slaví 20 let své činnosti. Jaká je prevence onemocnění? Co je to mamární screening, jaké jsou metody a možnosti vyšetřování u lékaře a kdo vyšetřování hradí? Jaké diagnostické centrum si vybrat a proč?  A víte, jak správně provádět samovyšetřování? I toto si budete moci samy na místě vyzkoušet. Důležité informace, které by měla vědět každá žena.

Ivana Chvojková pracovala 30 let ve Fakultní nemocnici v Plzni, z toho 25 let na Hemato-onkologickém oddělení. V současné době je zaměstnána v Mamma HELP jako koordinátorka plzeňského centra. Setkat se s ní a s jejími kolegyněmi můžete v Mamma Help centru v Plzni, Sedláčkova 14. Poskytují kvalitní a ověřené informace, srozumitelně vše vysvětlí a přidají spoustu praktických rad. Nabízejí hodně pochopení, empatii, povzbuzení a naději.
www.mammahelp.cz  

 


 

JAK KONFERENCE PROBÍHÁ?

 

 

15. EXCELLENTNÍ ŽENA - přihláška

 

VSTUPENKA JAKO DÁREK

Potřebujete potěšit svoji dceru, maminku, kamarádku nebo tchýni?
Pánové, chcete obdarovat svoji manželku nebo partnerku nevšedním dárkem?
Nebo nevíte jak poděkovat kolegyni nebo obchodní partnerce?

Buďte originální a kupte jim vstupenku na EXCELLENTNÍ ŽENU !

Pokud potřebujete poradit, pište  zena@explzen.cz  nebo volejte 732 858 631.

Jsme tu pro Vás.

 

poukázka

 

 

Partneři

ČSOB Le Chaton Arberlad - Bavorský les
Dowe Květinářství Valentová Koření od Antonína
WoodBlock Generali Sonnentor
Lady S Mamma Help AZS 98
SaveKey Locaste s.r.o. ZPMV
LEF FENESTRA Genesys Medical
Elton Meclovská a.s. Inca Collagen
Rozmarýnus LifeFood Lukrena Nebílovy
 

Vystavovatelé

Cavalier Darovanský dvůr Vinařství Hort
Doptra Optik Angel Marmeláda z Pošumaví
Tepané šperky Paní Dýně Benzi
My pled Tiande Zinzino
Moravité Metabolic Yourway Shoes
Asklepion Perfect World Fin Club
 

Chcete se stát partnerem této významné společenské události? Kontaktujte nás:

sperlova@explzen.cz
732 858 631

   

 

 

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook          YouTube

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

MAMMA HELP

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster