Facebook YouTube Instagram

 

JAKÁ BYLA 5. KONFERENCE 8. listopadu 2014?

 

Která z žen chtěla zažít nevšední odpočinkový den a zvolila si naši 5. konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA, určitě neprohloupila. Proč bychom jinak měli tolik příznivých ohlasů?

Milovníky zvířat - hlavně koček - nadchla Martina Načeradská svoji fundovanou přednáškou plnou praktických rad a zkušeností z vlastní praxe.

Ryze ženským tématem "Umíme si správně koupit podprsenku?" mnohým ženám poradila a pomohla Hana Zajícová.

Téměř každá žena ví, co je to stres. Jak ho zvládat - to je parketa Pavla Rance. Věříme, že mnohým účastnicím otevřel oči.

Že je Plzeň báječné město pro život? To musí dokázat hlavně v příštím roce. O Plzni 2015 jako Evropském hlavním městě kultury referoval ředitel společnosti Jiří Suchánek.

Nikdo není nadšen z bolesti zad. Jak jim předcházet a co dělat pro svoje zdraví? Paní Libuši Peckovou z Lázní Jáchymov sledovaly účastnice se zatajeným dechem a její rady začaly určitě aplikovat ihned po návratu domů.

Všechny účastnice se těšily na povídání s výživovým specialistou Petrem Havlíčkem. Po půl druhé hodině ho nechtěly pustit ze sálu a i po skončení svého vystoupení byl obklopen ženami a odpovídal na jednotlivé dotazy.

Milé dámy, těším se na vás při příští konferenci 18. dubna 2015.


LEKTOŘI KONFERENCE

Petr Havlíček – Jídlo jako životní styl

Petr HavlíčekOdborník na výživu, začínal jako konzultant vrcholových sportovců, postupně se jeho klientela rozšířila o širokou veřejnost bojující s nadváhou a obezitou. Jako výživový specialista pracuje mnoho let, ale až úspěšný seriál Jste to, co jíte" Petra Havlíčka (a Kateřinu Cajthamlovou) proslavil. Opakovaně vystupoval v televizi, publikuje v několika časopisech a je autorem řady knih s touto problematikou. Založil Centrum Petra Havlíčka.

Libuše Pecková - Aby nás záda nebolela …

Libuše PeckováFyziatrik v Léčebných lázních Jáchymov. Jak správně sedět, stát či ležet, aby záda nebolela? O tom nám již podruhé bude  povídala paní  Libuše Pecková, která měla na minulé konferenci velký úspěch a vyžádaly jste si ji znovu. Také nám prakticky předvedla jednoduché cviky, které nejen našim zádům pomohou.

Pavel Ranc - Jak zvládat stres?

Pavel RancProfesionální kouč a trenér pomáhá podnikatelům a manažerům s organizací jejich práce. Přednáška „Jak zvládat stres?“ inspiroval několika jednoduchými a praktickými tipy k poznání, že je možné pro sebe získat více času a lépe s ním hospodařit.
- Proč pracuji dlouho do noci?
- Jak získat více času pro firmu, rodinu?
- Jak se zbavit nejistoty z vlastních rozhodnutí?
...a spoustu dalších praktických tipů

MVDr. Martina Načeradská
- Kočky a psi aneb domácí mazlíčci trochu jinak

Martina NačeradskáTato známá veterinářka nás uvedla do světa zvířat a do způsobu, jak se dorozumívají mezi sebou a i s námi...
Publikuje a přednáší pro odbornou i laickou veřejnost v ČR i v zahraničí. Pořádá semináře, kam zve odborníky ze zahraničí a vzdělává hlavně laickou veřejnost.

"My lidé se považujeme za nejchytřejší a nejiteligentnější živočišný druh na planetě, ale přitom si neuvědomujeme, že je pro nás podstatně jednoduší porozumět přirozené řeči zvířete, než se ho snažit naučit, aby rozuměla nám."

Hana Zajícová
- Umíme si správně koupit podprsenku?

Hana Zajícová Správná podprsenka zvedne nejen poprsí, ale i sebevědomí - říká Hana Zajícová, která se velmi dlouho věnuje prodeji spodního prádla. Prošla řadou zahraničních kurzů a školení u renomovaných zahraničních firem a přinesla do ČR řadu novinek včetně trendu zvaného bra-fitting - ucelená služba, která pomáhá najít ženě správný střih a velikost podprsenky pro každou příležitost, naučí ji, jak prádlo správně oblékat a jak se o něj starat.

Jiří Suchánek - Jaká bude Plzeň v roce 2015?

Jiří Suchánek Je ředitelem o.p.s. Plzeň 2015, důležitý muž pro město Plzeň. A osobou nejpovolanější, který dámám přiblížil cíle a program roku 2015, kdy se Plzeň stane Evropským hlavním městem kultury. Co občany města čeká, na co se mohou těšit, jaká bude udržitelnost programů do dalších let? A jak se my občané můžeme sami do programu zapojit, aby se o nás dozvěděla celá Evropa? Určitě zajímavé téma...

 

 

foto 


VIDEOUKÁZKY Z VYSTOUPENÍ LEKTORŮ

MARTINA NAČERADSKÁ

HANA ZAJÍCOVÁ

PAVEL RANC

JIŘÍ SUCHÁNEK

LIBUŠE PECKOVÁ

PETR HAVLÍČEK


 

Děkujeme partnerům, kteří podporují tuto konferenci:

 

PARTNEŘI:

logo logo logo logo
logo logo logo logo
logo logo logo logo
logo logo logo  


 

VYSTAVOVATELÉ:

logo logo logo
logo logo logo logo
logo logo  

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster