Facebook   YouTube

 

PLZEŇ OČIMA ANNY ŠPERLOVÉ - září 2016

INTERVIEW V ČASOPISU AQUAVIVA - červen 2016

EXCELLENTNÍ ŽENA NALÁKALA DAVY - internetové noviny QAP 4/2016

NA PRAHU PLESOVÉ SEZÓNY - časopis Vítaný host IV/2014

ŽENA REGIONU 2013 - foto z předání ocenění v Praze

ŽENA REGIONU 2013 - Plzeňský deník 18. 3. 2014

Radiožurnál - rozhovor 20. 2. 2014

Deník - rozhovor 26.6.2013

Lenka Černá Plzeňskou ikonou

 

REFERENCE

Dagmar Lamplová

Dobrý den, paní Šperlová, dovolte mi, abych Vám - jako po každé Excellentní ženě - poděkovala za tradičně perfektní zvládnutí organizace a výběru jednotlivých částí programu 10. Excellentní ženy s hosty, kteří dokázali zaujmout a z nichž si mohl vybrat skutečně každý podle svých osobních preferencí. Přeji Vám hodně sil a inspirace do přípravy 11. Excellentní ženy, užívejte si krásných jarních dnů a mějte stálou radost v osobním i pracovním životě.

Kateřina Karásková

Milá paní Šperlová, mockrát děkuji za milý email. I mě konference Excellentní žena nadchla. Organizace i účastnice byly naprosto úžasné. Atmosféra dokonalá. Těší mě, že jsem mohla být u toho. Ať se vám i nadále daří vytvářet takto skvělé projekty a prostředí pro setkávání žen.

Květa Nejdlová

Paní Šperlová, obdivuji Vás, jak máte vše pod kontrolou, vše zvládáte a jsem si jistá, že navíc s úsměvem. Děkuji za registraci i za zaslání poukázky pro moji přítelkyni. Musím Vám napsat, že dnes ráno se u kadeřnice (u nás v Klatovech) mluvilo o EXELLENTNÍ ŽENĚ. Je vidět, že se pozitivní věci šíří rychle. To je moc dobře. Hezkých, láskyplných, zdravých a cestu ukazujících projektů nebude nikdy dost. Díky Vám za Vaši iniciativu.

Ladislav Špaček

Už podruhé jsem měl tu čest vystoupit na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA v Plzni a opět jsem byl nadšen prostředím, účastnicemi a programem. Konference byla – jako obvykle – perfektně připravena, program byl bohatý a mimořádně kvalitní, v předsálí byla velká příležitost seznámit se s firmami, které mají co nabídnout ženám-účastnicím. Musím pochválit organizátory konference, především duši celého projektu paní Annu Šperlovou, které se na přípravě a průběhu konference podílely. Rád se zúčastním i příštích ročníků.

Milena Secká

Mnohokrát děkuji za díky i milá slova. Pro mne byla sobota velkým zážitkem a chci vám pogratulovat k sestavení programu. Bylo vidět, že se dámy velmi dobře baví a že je jim to příjemné. Musím vám říci, že vaši nádhernou kytici stále mám - patrně byla z opravdu čerstvých květin - mám ji v chladu ložnice a pomalu rozkvétá.

Přeji vám hodně sil k organizování úžasných akcí a třeba někdy na viděnou.

Svatava Šlaisová

Dobrý den vážená paní Šperlová, tentokrát jsme na Excelentní ženu dorazily nejen se sestrou, ale přijely jsme i s kolegyněmi z naší školky. Program byl opět pestrý a nepřekonatelný, to si pokaždé říkám a znovu a znovu se mi na Excelentní ženě líbí víc a víc. S děvčaty ve školce jsme se ještě několikrát rozplývaly nad úžasně prožitou sobotou a jednohlasně jsme se rozhodly - na příští Excelentní ženu opět zavítáme.

Ještě jednou děkuji a těším se na naše další setkávání. S přáním krásného předvánočního času

Jana Kubrová

Dobrý den paní Šperlová, chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za sobotní konferenci "deváté Exelentní ženy" - bylo to super! Jste úžasná žena , vždy máte vše zorganizované do detailu - velký obdiv. Jen škoda, že ta sobota vždy tak rychle uteče...

Mějte se fajn, ještě jednou díky, hodně nápadů a síly do dalších Vašich akcí Vám přeje a těší se

Samíra Sibai

Prohlédla jsem si se zájmem fotografie i video a připomněla si tak krásný zážitek. Rozhodně to byl velmi zajímavý den, a špičkově zorganizovaný. Na každém detailu bylo vidět, s jakou láskou jste se věnovala jeho plánování. Bylo mi velkou ctí se konference zúčastnit a jsem ráda, že se přednášky setkaly s úspěchem. Je zcela bez pochyb, že na skvělé atmosféře dne jste měla obrovský podíl. Podařilo se Vám vytvořit atmosféru, kde se ženy - lektorky i účastnice - cítily příjemně a uvolněně, pro každou z nás byl tento den přínosem. Zcela jistě uvítám jakoukoliv budoucí spolupráci.

Marta Bolková

Hezký podvečer po velmi přínosném a zajímavém dni. Díky Excellentní ženě jsem dnes prožila letos nejpříjemnější den. Srdečně jsem se smála tak, až mi tekly slzy, to se mi už dlouhou nestalo, a na druhé straně jsem měla slzy dojetí po vystoupení syrské mladé lékařky. Den, který si budu dlouho pamatovat.

Jana Koutníková

Já bych chtěla poděkovat Vám,že pro nás připravujete tak krásná setkání. Je vidět, že i přesto, že zorganizovat takovou akci, dá mnoho práce a času, to děláte ráda. Pozvaly jsme další dvě ženy, byly prvně, byly nadšené. Na Excellentní ženě vždy zapomeneme na starosti, problémy a negativní myšlenky. Nasbíráme mnoho nových a zajímavých zkušeností. Ještě jednou děkuji celému realizačnímu týmu.

Marie Chvátalová

Zúčastnila jsem se sobotní konference, vypsala jsem i dotazník, nicméně cítím potřebu Vám ještě jednou poděkovat za velice příjemný zážitek, který jsem z konference měla. Já sice patřím k těm ženám, které již nejsou v produktivním věku, o to víc člověk dokáže ocenit akci, kde se nejen pobaví, ale i se mnoho zajímavého dozví a to vše příjemnou, nenásilnou a pohodovou formou.

Měla jste velice šťastnou ruku při volbě lektorů, taktéž prezentace firem byla dobře vybraná, buďte tedy na svoji práci pyšná a přeji Vám, aby se i nadále dařilo.

Lena Komanická

Ještě jednou chci poděkovat za možnost přednášet na Excellentní ženě. Byl to opravdu velký zážitek. Až takový, že s dcerou uvažujeme, že bychom se s Vámi podívali na výlet za nákupy do Německa - jen záleží na termínu. Ale to nebylo to hlavní, moc se mi líbily vstupy o Sýrii i od paní čarodějky - co bychom měly říci svým dcerám - popravdě našla jsem si tak o leccos pro sebe:)

Irena Bláhová

Chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za nádherný sobotní den. Byla jsem nadšená programem, prostředím a velmi zajímavými hosty. Byl to naprosto výjimečný zážitek, zvláště s paní Marcelou Košanovou a paní Halinou. Obě dámy jsou obdivuhodné a jejich způsob vyjadřování fascinující. Ještě jednou děkuji a těším se na další Excellentní ženu.

Hana Čechová

Musím vám složit velkou poklonu za Excelentní ženu – je čím dál tím lepší a zajímavější. Obdivuji, jak bravurně jste vše zorganizovala a jaké zajímavé hosty jste pozvala. Jste fakt dobrá.

Jitka Valachovičová

Moc Vám chci touto cestou poděkovat za velice pěkné, přínosné a zdařilé zorganizování 8. konference Excellentní ženy v sobotu 9.4. 16. Jsem moc ráda, že jsem si tento krásný zážitek nenechala ujít a mohla tak prožít moc hezký den s tak zajímavým programem. Rovněž doprovodný program byl velmi poutavý, prostě všechno na jedničku.

Vím, že s přípravou je spoustu práce a starostí, ale je vidět, že už 8. konferenci jste měla vypilovanou do detailů-----klobouk dolů!*

Takže znovu opakuji = chválím, chválím, bylo to moc prima. Budu se těšit na další konferenci na podzim, budu sledovat nabídku a určitě s sebou vezmu i kamarádku, která teď nemohla přijet. Přeji Vám hezké jarní dny, hodně energie a tvůrčích nápadů, jen tak dál!***

Svatava Šlaisová

Chci Vám poděkovat za luxusní a nezapomenutelné zážitky z Excelentní ženy. Opět překonala moje očekávání a to jak v pestré nabídce prodejních stánků, tak i v programu. Myslím, že na vystoupení paní Košanové a paní Pawlowské bude vzpomínat s úsměvem většina přítomných dam. I další program byl zajímavý, já osobně jsem vůbec nevěděla o práci mediátora. Po vyprávění zážitků ve školce jsem musela slíbit kolegyním, že příště pojedeme společně: Ještě jednou děkuji a přeji Vám ještě hodně takových úspěšných akcí.

Lucie Steinbachová

Chci Vám poděkovat za perfektní konferenci Excelletní ženu, na které nám bylo ctí se podílet. Žen přišlo skutečně mnoho a byla tam skvělé atmosféra. Můj partner mě doprovodil a také se mu tam líbilo :-) Děkujeme Vám a přejeme Vám mnoho úspěchů na Plese Evropy.

Ilona Smrčková

Chci Vám poděkovat, že díky Vám se dvakrát v roce cítím excellentní a klobouk dolů před Vámi, že to pro nás všechny vždy tak krásně připravíte a máme možnost si krásně užít den. Už teď se těším na duben 2016. Přeji hodně zdaru a sil ve všem co děláte a přeji krásný podzim.

Irena Císařová

Moc Vám děkuji za krásný zážitek a bezvadně prožitý den v sobotu 17.10. Byly jsme tam tentokrát už 3 generace – dcera, vnučka (16) a já. Věřím, že příprava takovéto akce Vás stála spoustu času, nervů a sil. Výsledek ale stál za to. Jak ve výběru přednášejících – hostů, tak v krásné atmosféře Velkého divadla. Vzhledem k věku vnučky by se dalo očekávat, že jsem starší osoba, ale já i dcera jsme měly děti velice brzy, takže teď máme spíš takové kamarádské vztahy. Původně jsem měla vstupenky pro mě a pro dceru, vnučka si vzpomněla až v srpnu, když jsme byly na dovolené na Šumavě, že by šla s námi. Byly jsme tam samé baby – dcera, vnučky (13 a 16) a já. Asi už tam přišla na to, že ženské společenství má něco do sebe. Tak jsme přiobjednávaly jednu vstupenku. I přes její nízký věk byla nadšená a už se s námi chystá na jarní Excellentní ženu. Sobotní program byl opravdu jedinečný. Chvíli mi tekly slzy dojetí a chvíli smíchu. Přejeme Vám hodně úspěchů v další práci a těšíme se na příští Excellentní ženu.

Laura Janáčková

Dobrý den paní Šperlová, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za krásné sobotní odpoledne. Je již pravidlem, že plzeňská "Excellentní žena" patří mezi nejzdařilejší akce určené ženám, na kterých jsem přednášela. Skvělá organizace ale hlavně výjimečné publikum, které mě dokáže vždy pozitivně naladit. Jsem moc vděčná, že zde mohu přednášet.

Jan Soukup

Vážená paní Šperlová,
děkuji za krásný zážitek, který mně umožnilo Vaše pozvání. Měl jsem velmi pěkný pocit z účasti na setkání tolika žen, které byly velmi milé a vstřícně naladěné. Děkuji i za dárky, jejichž hodnota převýšila hodnotu mého povídání. Srdečně zdravím a těším se na další setkání.

Kateřina Elgelthalerová

Jsme rádi, že můžeme být partnery akcí, které pořádáte, neboť jsou zcela profesionálně zorganizovány a mají úspěch. I pro nás je prezentace na takových akcích zajímavá. Vězte, že se takto jinde neprezentujeme, velice rozvažujeme, kam investovat peníze na reklamu. Jste velice šikovná žena.

Michaela Karsten

Vážená paní Šperlová,
ještě jednou mnohokrát děkuji za pozvání na Vaši skvělou akci. Bylo mne potěšením se setkat s tolika bezvadnými ženami. Velice ráda zůstanu s Vámi nadále v kontaktu a na web se jdu hned podívat. Přeji Vám krásný zbytek týdne a nadále hodně úspěchu. Jste velice schopná, prostě excelentní žena.

Svatava Šlaisová

Dobrý den paní Šperlová,
na Excelentní ženě jsem byla teprve podruhé, ale opět předčila mé očekávání, program byl bohatý a tak si každý opravdu mohl vybrat, co ho zajímá. Také nabídka produktů a služeb byla pestrá. Také určitě využiji některé nabídky, na kterou jsme dostaly kontakt - např. prádlo beauty a farmářské potraviny. Letos jsem tu byla se sestrou a ta byla také nadšena, takže na podzim s námi přijedou i dvě neteře. Ještě jednou děkuji a přeji Vám další úspěšné konference i jiné akce.

Naďa Kropíková

Vážená paní Šperlová, moc děkuji za email. I Vám patří srdečné poděkování, že jsem se mohla zúčastnit 6. konference Exellentní žena, která byla profesionálně zorganizovaná. Moc se mi na konferenci líbilo a bylo mi ctí tu být pro milé dámy a představit jim mé služby. Fotografie jsem už viděla, jsou úžasné...na videa jsem ještě neměla čas. I já si velmi vážím naší spolupráce a pokud mi to okolnosti dovolí, s radostí budu s Vámi spolupracovat i nadále.

Pavel Ranc

Měl jsem tu čest zúčastnit se jako přednášející 5. ročníku konference Excellentní žena. Celá akce byla perfektně připravená, s dokonalou organizací, technickým zajištěním a příjemnou atmosférou. Tým paní Šperlové odvedl vynikající práci a publikum čítající 150 dam ocenilo krásné prostředí hotelu Marriott v Plzni.

Hana Zajícová

Děkuji mnohokrát za úžasný den na Excellentní ženě Plzeň, bylo to velmi pěkné a zajímavé setkání a ráda se případně zúčastním.

Alena Vysoká

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za příležitost zúčastnit se sobotní konference. Setkání bylo velmi zajímavé, inspirativní a dokonale zorganizované! Se sestrou jsme odcházely velmi příjemně naladěné a moc se těšíme na další "Excellentní ženy".

Irena Císařová

Chtěla bych Vám poděkovat za krásně prožitý den s Excellentní ženou v sobotu 8.11. Zúčastnily jsme se s dcerou poprvé a byly jsme nadšené. Už se těšíme na další setkání 18.4.2015.

Rastislav Zachar

Milé dámy,
chcem v prvom rade smeknúť klobúk pred tým, v akom množstve ste sa zúčastnili sobotňajšej akcie. Je to moc pekná myšlienka stráviť takto spoločne deň a užiť si ho!

Taktiež vám chcem aj touto cestou ešte raz poďakovať za vašu pozornosť, ktorú ste venovali našej prednáške. Verím, že sa páčila a aj napriek bohatým skúsenostiam zo života vám dala aspoň zopár tipov, ktoré viete použiť vo vzťahu s deťmi okolo Vás. A ako malý darček vám posielame spísané hlavné myšlienky danej prednášky.

S priateľským pozdravom,
Rastislav Zachar

Dana Sofie Šlancarová

Chtěla jsem vám všem – i paní Anně a Lence – velmi poděkovat za úžasnou atmosféru na konferenci Excellentní žena 2014. Já jsem si ji s vámi moc a moc užila. Byla jsem překvapena, kolik žen se sešlo a s jakým zájmem jste sledovaly všechny konferenční příspěvky. Pro mne osobně mají tato setkání velkou hodnotu – vždycky si uvědomím, že to, co řeším já, řeší i jiné ženy – a buď už to vyřešily a mohou mi tedy pomoci, nebo jsem to vyřešila já, a můžu tedy pomoci já jim. Důležité je se setkat a sdílet – otevřeně, s láskou, empatií, soucitem – jak to my ženy umíme.úplně přirozeně. A pro to byla v Plzni ideální příležitost. Věřím, že vám líbila i moje přednáška a že téma cykličnosti přineslo do vašeho života něco nového. A pokud byste se chtěli dozvídat víc, zaregistrujte se na úvodní stránce www.cyklickazena.cz k odběru našich novinek – budete tak pravidelně dostávat moje blogové články i další informace. Ještě jednou vám děkuji a těším se s vámi zase někdy na viděnou, srdečně vaše

Zdena Benešová

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za hezké akce, které připravujete pro klienty v tomto regionu. Vaši Excellentní ženu považuji za zajímavý počin a předávám informace dalším ženám, které projevily zájem účastnit se příště také! Ještě jednou Vám děkuji za pozvání, přeji Vám dny plné inspirace a užijte si Vaši exotickou dovolenou.

Helena Cimrmanová

Opět děkujeme za příjemně strávený sobotní den. Kolegyně mi ještě po skončení psaly a děkovaly, že jsem je na Excellentní ženu přivedla. Všechny byly moc spokojené. Tímto nesmírně oceňujeme Vaši práci, kterou přípravě a zdárnému průběhu všech Vašich akcí věnujete a přejeme mnoho sil a elánu do dalšího konání. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další shledání.

Petra Landergotová

Ještě jednou bych Vám také ráda poděkovala za organizaci tak skvělé akce výhradně pro ženy. Ať už z pohledu možnosti prezentace nebo návštěvnice. Něco takového v Plzni chybělo. Stejně tak se mi moc zamlouval nápad s dámským "jarmarkem" :-) Měla bych i pár dalších nápadů, ať už na přednášející nebo větší prostory.  Ale nechám Vás asi trochu vydechnout..? :-) Také se chci zeptat, jak Vy sama jste byla s konferencí spokojená? Přiznám se, že pro mě to byla první akce takového většího druhu a je to pro mě významná zkušenost, přinesla mi do budoucna řadu poučení a mám stále na čem pracovat. Takové zkušenosti mě vždy posunou dále a já jsem za ně vděčná.Tedy pevně věřím, že mohu i nadále počítat s pokračováním naší spolupráce. Ještě jednou díky za možnost a přeji mnoho sil a elánu do dalších akcí pro nás Excellentní ženy :-)

Kateřina Zajíčková

Vážená paní Šperlová, prostřednictvím tohoto mailu bych Vám ještě jednou chtěla moc a moc poděkovat za Excellentní ženu, která se konala v sobotu 9.11.2013. Konference byla naprosto jedinečná! V poslední době jsem se nějak necítila ve své kůži, nějak se to na mě všechno nahromadilo a valilo ze všech stran a já na vše rezignovala. Pozvánka na konferenci přišla v ten pravý čas, s registrací jsem nijak neváhala. Na konferenci jsem se poznala s několika ženami, které mají podobné, ba dokonce horší zkušenosti. Dala jste nám možnost sdílet nejen to hezké, ale i to zlé. Věřím, že právě tady mohou vznikat nová přátelství. V sobotu jsem byla v prostředí, kde mi bylo dobře a kde jsem se cítila spokojená. Myslím si, že podobné aktivity se stanou mým koníčkem, doposud jsem žádného koníčka neměla a ráda bych se naučila využívat čas i sama pro sebe. Dosud to byla pouze jedna a druhá práce, doma poté péče o domácnost a partnera, který nakonec stejně odešel, přestože jsem jemu a péči o něj věnovala veškerý volný čas. Jste neskutečně energická žena a svoji energii umíte dávat i svému okolí. Máte také úžasné nápady - poslední nápad s "provětráním šatníku" je skvělý. Doufám, že se Vaše myšlenka podaří zrealizovat, ráda se této aktivity zúčastním. A to nejen jako host, ale ráda pomůžu s čímkoliv, s čím bude potřeba. Webové stránky jsem již dala do svých "oblíbených položek", abych mohla sledovat novinky. Teším se na další aktivity s Vámi. Přeji Vám mnoho úspěchů a spoustu důvodů k úsměvu. Bylo mi ctí Vás poznat!

Iveta Brandová

Velmi děkuji za příjemné chvíle, které jsem mohla prožít v sobotu. EXCELLENTNÍ žena byla opravdu EXCELLENTNÍ. Díky zvolenému programu přednášejících jsem si uvědomila, jak je důležitý výběr těch, kteří své znalosti a dovednosti dokáží předat dát, vtipnou a zábavnou formou, dokáží do svých přednášek vložit i své zkušenosti, a i to , že když něco chceme dokázat, tak tomu potřebujeme věnovat dostatek času. Většina lidí si totiž v dnešní době myslí, že je vše samozřejmostí, že to chtějí hned a hlavně bez práce, a to hlavně bez práce na sobě. Líbilo se mi, jak vším tím vlastně přednášející vedli k tomu, mít se ráda, vážit si sama sebe, protože když to tak je, tak si tím vlastně vytváříme i to své okolí.Tak do dalšího výběru a plánování programu pro další setkání, Vám a všem, kteří se do takové akce zúčastňují, ať již jako přednášející, či organizátoři, hodně štěstí, radosti z toho všeho, nadhledu při případné kritice, a poučení se z toho co se úplně nepodařilo.

Šárka Donátová

Dobrý den, paní Šperlová, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za možnost účastnit se Excellentní ženy. Odpočinula jsem si, načerpala motivaci a inspiraci, nakoupila “fairové” dobroty i úžasnou přírodní kosmetiku. Znám se i s paní Pudelskou, od které výhradně kupuji brýle. Bylo mi opravdu dobře a určitě si nenechám ujít ani Váš příští počin. Podle celkové atmosféry konference si myslím, že téma vzdělávání dětí by mohla přítomné maminky a babičky zaujmout. Pokud by tedy zbylo na dubnové konferenci malé místečko, nabízím své zkušenosti a znalosti a ráda připravím krátkou prezentaci. Nabízím také pomoc při realizaci nápadu “provětrejme šatník”. Mohla bych to rozeslat našim klientům a kontaktům a získat tak případě další oblečení pro charitativní prodej. Ještě jednou děkuji a přeji hodně sil a nových nápadů.

Marie Tomanová

Krásný večer, sice Vám píši s malým zpožděním (kvůli mé časové indispozici), ale nic to nemění na tom, že bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že jsem se mohla konference účastnit. Odcházela jsem příjemně potěšena, jen škoda, že jsem nemohla zůstat na doktorku Janáčkovou.

Hana Čechová

Dobrý den paní Šperlová, vždy se ráda zúčastním další „Ženy“, myslím, že to bylo setkání zajímavé a inspirativní pro všechny zúčastněné. Máte to úžasně zorganizované, nestihla jsem nakouknout na všechny přednášky, ale paní Janáčková tedy byla třída – bylo fajn, že byla na závěr, protože svým vtipem a šarmem pozvedla závěr setkání. Také Vám přeji hodně úspěchů a klidný a krásný zbytek roku včetně vánoc v kruhu rodiny.

Eva Tischlerová

V mém povolání mám možnost se setkávat s mnoha lidmi na různých setkáních. Excelentní žena mi přinesla však tolik zážitků, že mám úsměv na tváři ještě nyní a velice se těším na další setkání. Děkuji Vám paní Šperlová, že jsem mohla být součástí této akce a držím Vám palce, ať i ta další Excelentní žena je mimořádně úspěšná. Přeji Vám milé dny osobní i pracovní, s úctou a obdivem

Jana Bucháčková

Dobrý den paní Šperlová,
i my děkujeme za pozvání a možnost koupit našim klientkám vstupenky na Vaši akci. Bylo to krásné a p. Janáčková na konec byla úplně bomba. Myslím, že toto muselo nalít energii všem ženám, co na konferenci byly.

Dagmar Pencová

Moc vám děkuji za všechny zdravotní sestřičky. Děkuji za to, že spolupráce s Českou asociací sester vyšla a věřím, že budeme mít zájem o další Vaše akce a na Vaší dubnovou konferenci se už moc těším. Povím ostatním, jaké to bylo příjemné setkání a povídání. Samozřejmě počítám s tím ,že zájem bude muset být projeven včas, aby na nás zbylo místo!!!:-))))

Nina Müllerová

Vážená paní Šperlová, děkuji Vám za skvělý zážitek, kterým jsem nám umožnila obohatit se o množství nových informací, zajistila jste nám prodloužení života smíchem, kterému nebylo možné se v některých chvílích ubránit a ze všeho nejvíc si vážím toho, že jste nás dala dohromady s kamarádkami. Nebýt Vaší akce, tak bychom skutečně doma uklízely, doháněly nějaké staré resty nebo vařily. Takto jsme si nádherně popovídaly, relaxovaly jsme a ještě jsme nakoupily nějaké dárečky na Vánoce. Navíc jste nám dala tip na hosty, kterými můžeme obohatit naše odborné konference sester. Jsem opravdu ráda, že jsme se seznámily a věřím, že budeme nadále spolupracovat ke prospěchu Excellentních žen.

p. Jeslínková

Vážená paní Šperlová, děkuji, za to, že jste. Prožila jsem pohodový den, poznala nové a obdivuhodné ženy. Hluboce obdivuji Vaši profesionalitu a zároveň lidskost, která se, bohužel, nějak v poslední době vytrácí. Moc jsem si odpočinula a načerpala nové vědomosti.

Svatava Šlaisová

Děkuji za nezapomenutelné zážitky a krásně strávený sobotní den. Také se k němu pořád vracím a určitě nikdy nezapomenu na setkání s p. L. Janáčkovou, která nás pobavila určitě ještě víc než sám smícholog. Hned v pondělí jsem se ve školce musela podělit s kolegyněmi o nové poznatky z přednášek i z úžasné atmosféry i rozmazlování z Vaší strany jako pořadatele. Takže děkuji, děkuji a přeji, aby se Vám i nadále dařilo vše tak exkluzivně jako v sobotu a snad zase někdy nashledanou při podobné akci.

Jaroslava Kreuzbergová

Děkuji za příležitost se zúčastnit vaší konference, jste opravdu úžasná a bylo mi ctí se zúčastnit. Také pozdravujte vašeho muže, krásně fotí a video je skutečně profesionální. To každý nedokáže. .. Také přejí krásné jaro, léto a budu se těšit na příští setkání s Vámi.

Marie Kropová

Vazena pani Sperlova, predem Vam patri velke podekovani za vsechny ty akce, ktere jste organizovala /plesy, konference EXELENTNI ZENA, /Je to velice zasluzna prace a vse tak zorganizovat , zajistit prednasejici a na plesech pozvat ruzne tanecni skupiny atd. atd. Patri Vam velky dik a tez dcerusce . Mam velkou radost , ze se Vase dcerka tak uplatnila a uplatnuje v zivote a jsem pysna, ze i kdyz uz je to nekolik let , co jsem ji ucila a ze se ke mne hlasi, i kdyz jsem ji ucila kratkou dobu. Je to velice hrejivy pocit. Z me zkusenosti nyni ze soboty jsem se setkala s milymi lidmi , i kdyz se clovek s nimi neznal , tak navazala jsem pratelstvi . Tesim se na dalsi akce , ktere budete poradat. Asi ve Vasi priprave bude ples Plzen 2015 . Pokud muj doprovod -pritel bude ziv a zdrav , tak zrovna jeden spanelsky rezizer o nem pripravuje film a budete-li miti zajem blize o nem sdelit informace . Vzdy se do Plzne tesi a na plesy cesko-nemecke chodime radi. Pani Sperlova preji Vam hodne dalsich uspechu v tak narocne praci , kterou konate a tez dcerusce.

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster