Facebook YouTube Instagram

 

Oběd pro podnikavé ženy

11. Business oběd pro podnikavé ženy

14. března 2024, hotel Central Plzeň

Letos poprvé jsme se s podnikavými ženami potkaly v salonku hotelu Central v Plzni a bylo to setkání velmi milé a konstruktivní.

Po příchodu jsme si připily sklenkou sektu na ženy, které se nebojí opustit teplou židli a začít něco samy budovat. Potom jsme představovaly své podnikání, své služby, navzájem se radily a domlouvaly další spolupráci.

Setkaly se opravdu velmi pozitivní ženy, zasmály jsme se, dobře se najedly.  A samozřejmě nechyběla sladká tečka s kávou.

Hlavním  hostem setkání byl excellentní muž Martin Kepka, konzultant a kouč ze společnosti Business Success. Jeho téma „Jak posílit vlastní sebevědomí“ je potřebné nejen v podnikání. Součástí přednášky byl i úkol pro ženy napsat v čem jsou dobré, co se jim za poslední dobu opravdu povedlo.

Pokud máte vyšší úroveň sebevědomí, můžete se „cítit pohodlněji ve vaší kůži”, mít větší důvěru ve své rozhodování a lépe se vyrovnávat se stresovými situacemi.

Ženy se dlouho nechtěly rozejít, pořád bylo o čem si povídat, vyměňovat si zkušenosti i navazovat spolupráci. Důležité je zůstat v kontaktu. A to se jistě podaří, hned na místě si ženy domlouvaly další osobní setkání a spolupráci.

Hezké předjaří a zase příště…

11. Business oběd pro ženy

 

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster