Facebook YouTube Instagram

 

 

18. EXCELLENTNÍ ŽENA®

Celodenní setkání žen bez ohledu na věk, vzdělání a profesi.
 

sobota 19. října 2024, Měšťanská beseda Plzeň

 

I když se zdá, že naše dámské setkání je zadlouho, my již na jeho přípravě pilně pracujeme. Jednáme s lektory, oslovujeme vystavovatele, vymýšlíme pro vás zajímavosti i dárky.

A vím, že nebudete zklamány, že hosté budou opět excellentní, postupně je budeme zveřejňovat.

Těšíme se na setkání s vámi.

 


 

Lektoři konference

 

Eva Pavlová
Role první dámy
Eva Pavlová

„Život mě naučil poprat se s překážkami a hledat řešení i v těžkých situacích. Svůj celoživotní optimismus se snažím uplatnit i ve své nové životní roli. K úkolu první dámy přistupuji s velkým smyslem pro povinnost a chápu ji jako službu vlasti,“ uvedla paní Eva Pavlová, manželka prezidenta republiky.

Jde se na roli první dámy připravit? Jak vnímá postavení žen v naší společnosti? Co jí nejvíce překvapilo na Hradě a jaké potkává lidi? Proč založila nadační fond a komu chce hlavně pomáhat? Proč nejraději nosí věci od mladých českých tvůrců? A jak zvládá zájem fotografů a médií?

Nejen na tyto otázky jistě dostaneme odpověď. Ale hlavně osobně poznáme inspirativní ženu, jejíž pestrý život nebyl vždy jen procházkou růžovým sadem.

Paní Pavlová, těšíme se na Vás. 

www.pavlovaeva.cz

 

Josef Klíma
Na vlastní oči
Josef Klíma

Jak vypadá zákulisí práce investigativního reportéra? Může vždy vše zveřejnit nebo se ho snaží cenzurovat? Jak se tvářil Petr Nečas na seriál Sedm schodů k moci? Jaké jsou zákony v českém podsvětí, o kterém normální lidé nevědí?
Příběhy z natáčení, netradiční zážitky, nebezpečné situace, soukromý život lidí, kteří se pohybují na hraně zákona… A dozvíme se konečně, zda Jiří Kajínek byl vrah nebo oběť? Vyprávění novináře, který osobně zpovídal všechny velké mafiány od listopadu 1989.

Televizní reportér, spisovatel a jeden ze zakladatelů české investigativní žurnalistiky, která se hlavně zaměřuje na závažné zločiny, politickou korupci, organizovaný zločin a porušování lidských práv.

Spoluzakladatel časopisu Reflex a pořadu Na vlastní oči v TV Nova a dalších televizních pořadů. Vydal 43 knih, napsal scénáře k řadě seriálů (Expozitura, Atentát, Vetřelci a lovci, Reportérka, Vlna) a teď naposled Sedm schodů k moci, který je volně inspirovaný kauzou Nagyová-Nečas a sklízí velký úspěch.


Barbora Kravčíková
Sebevědomá žena a její vztahy s muži
Barbora Kravčíková

Jak na muže? A jak s muži? Jak se cítit přitažlivá i respektovaná? Jak rozvíjet svoji zářivou ženskost a sebedůvěru? Jaké jsou základní vztahové potřeby pro naplněné partnerské vztahy? Jaká kouzla na muže působí? To vše Vám vysvětlím v mojí přednášce. Objevte své kouzlo a začněte zářit.

Expertka na charisma, ženskost a seznamování. Vede úspěšné životní poradenství pro ženy, kterým pomáhá s rozvojem hluboké sebedůvěry, moudrosti, ženskosti, seznamování a vztahových dovedností tak, aby se cítily skutečně šťastné a spokojené.

Je lektorkou kurzu Jak na muže a Umění seznamování, nabízí i vnější proměnu ženu skrze styling a focení Femme Fatale a Femme Fatale Budoir. Je autorkou a moderátorkou pořadu Magické ženy a Boží muži, kam si zve mimořádné osobnosti české, ale i světové osobnostně rozvojové scény.

Ráda šíří osvětu ve výše zmíněných tématech v médiích, protože ví, jak úžasný vliv mají ženy na své okolí.

barborakravcikova.cz


Miloslav Šindelář


Dlouhověkost – jak žít déle a lépe.
Miloslav Šindelář

Zajímá vás, jak můžete prodloužit svůj život, zlepšit jeho kvalitu? Znepokojuje vás stárnutí a jeho dopady na zdraví?  Aktuální vědecké poznatky dokazují,  že stárnutí můžeme ovlivňovat a dokonce i zpomalit! V průběhu této přednášky probereme různé aspekty, jako jsou např. strava, suplementy či pohyb a ukážeme si, jaký mají reálný efekt nejen na dlouhověkost, ale i na prodloužení života, který strávíme ve zdraví. Ukazuje se totiž, že samotné stárnutí je největším rizikovým faktorem většiny chronických onemocnění a je zároveň i zdrojem utrpení a bolesti. Je tedy v zájmu společnosti se snažit tomuto procesu lépe porozumět.

Expert na nutriční terapii, bývalý student Všeobecného lékařství, který se na konci čtvrtého ročníku rozhodl vydat jinou cestou – pokračovat ve studiu Nutriční terapie na lékařské fakultě a věnovat se edukaci veřejnosti. Je vystudovaný nutriční terapeut, který založil organizaci Institut Moderní Výživy. Je také spoluautorem populární knihy Moderní výživa  a autorem knihy s názvem Moderní hubnutí. Jeho snahou je popularizace vědecky podložených informací o výživě, dlouhověkosti a zdravém životním stylu.

institutmodernivyzivy.cz


Pavla Skolil


Face Fitness - cesta k mladistvému vzhledu
Pavla Skolil

Face Fitness - obličejový fitness neboli cvičení obličeje zaměřené na posílení a tvarování obličejových svalů. Je to kombinace obličejové jógy, baňkování a tejpování obličeje, různých druhů masáží a pravidelné kvalitní péče o pleť. Podobně jako cvičení pro posílení těla, i cvičení obličeje výrazně zlepší vzhled a mladistvý výraz. K omlazení pleti patří i baňkování obličeje. Masáž baňkou obličeje zesiluje účinky krémů a séra.

Zakladatelka Face Fitness Academy Prague – fitko pro obličej, kde učí ženy i muže přirozený proces omlazení, aby se cítili hezky sami se sebou. Neustále se se vzdělává a učí se nové metody přirozeného omlazení obličeje, protože tím nejlépe vytvoří mix technik klientům na míru. Vždy dává důraz na to, aby péče o pleť bavila, protože omlazení má být i o zábavě a radosti. Pořádá kurzy i relaxační pobyty spojené se cvičení jógy a meditacemi.

facefitnessacademy.czJak vidí dnešní svět
Zbigniew Jan Czendlik

Přijďte se pobavit vyprávěním příběhů z jeho života, vyprávění podané humorem jemu vlastním. V průběhu svého vystoupení se tak dotkne problematiky současného světa a rád se o to s vámi otevřeně podělí.

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolickým knězem polské národnosti, působícím v ČR od rok 1992, a děkanem lanškrounským. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Působí rovněž jako moderátor, např. v pořadu České televize "Uchem jehly" nebo v pořadu Českého rozhlasu "Jak to vidí" . Aktivně se podílí na charitativních a sociálních projektech různého typu, zejména za účelem podpory seniorů či dětí s hendikepem. Je také patronem psího útulku.

facebook.com/zbigniew.czendlik


Změna programu vyhrazena.


 

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE

 

Vstupenka na toto setkání je určitě hezkým dárkem k narozeninám nebo jen tak pro radost.

DÁRKOVÝ POUKAZ

 

Pokud se chcete stát partnerem této konference, nabídnout své produkty nebo služby nejlepší cílové skupině – ženám, kontaktujte nás:
sperlova@explzen.cz
732 858 631

Partneři

ČSOB Inca Collagen KvětinOVÉ STUDIO BALHAMA
Lukrena Nebílovy Bohemia Sekt
 
 

Vystavovatelé

GelaVis Ha Doptra Optik Marmeláda z Pošumaví
Tepané šperky Yourway Shoes Yourway Shoes
Shop More beauty My pled RYOR
 


          Kudy z nudy       letacek.cz

 

 

 

       © Excellent Plzeň s.r.o.        

 webmaster