Facebook YouTube

 

Ohlasy účastnic 3. konference

 

Vážená paní Šperlová,
prostřednictvím tohoto mailu bych Vám ještě jednou chtěla moc a moc poděkovat za Excellentní ženu, která se konala v sobotu 9.11. Konference byla naprosto jedinečná! V poslední době jsem se nějak necítila ve své kůži, nějak se to na mě všechno nahromadilo a valilo ze všech stran a já na vše rezignovala. Pozvánka na konferenci přišla v ten pravý čas, s registrací jsem nijak neváhala. Na konferenci jsem se poznala s několika ženami, které mají podobné, ba dokonce horší zkušenosti. Dala jste nám možnost sdílet nejen to hezké, ale i to zlé. Věřím, že právě tady mohou vznikat nová přátelství. V sobotu jsem byla v prostředí, kde mi bylo dobře a kde jsem se cítila spokojená. Myslím si, že podobné aktivity se stanou mým koníčkem, doposud jsem žádného koníčka neměla a ráda bych se naučila využívat čas i sama pro sebe. Dosud to byla pouze jedna a druhá práce, doma poté péče o domácnost a partnera, který nakonec stejně odešel, přestože jsem jemu a péči o něj věnovala veškerý volný čas. Jste neskutečně energická žena a svoji energii umíte dávat i svému okolí. Máte také úžasné nápady - poslední nápad s "provětráním šatníku" je skvělý. Doufám, že se Vaše myšlenka podaří zrealizovat, ráda se této aktivity zúčastním. A to nejen jako host, ale ráda pomůžu s čímkoliv, s čím bude potřeba. Webové stránky jsem již dala do svých "oblíbených položek", abych mohla sledovat novinky. Teším se na další aktivity s Vámi. Přeji Vám mnoho úspěchů a spoustu důvodů k úsměvu. Bylo mi ctí Vás poznat!
Kateřina Zajíčková

Dobrý den paní Šperlová,
opět děkujeme za příjemně strávený sobotní den. Kolegyně mi ještě po skončení psaly a děkovaly, že jsem je na Excellentní ženu přivedla. Všechny byly moc spokojené. Tímto nesmírně oceňujeme Vaši práci, kterou přípravě a zdárnému průběhu všech Vašich akcí věnujete a přejeme mnoho sil a elánu do dalšího konání. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další shledání.
Helena Cimrmanová

Dobré ráno, paní Šperlová,
velmi děkuji za příjemné chvíle, které jsem mohla prožít v sobotu. EXCELLENTNÍ žena byla opravdu EXCELLENTNÍ. Díky zvolenému programu přednášejících jsem si uvědomila, jak je důležitý výběr těch, kteří své znalosti a dovednosti dokáží předat dát, vtipnou a zábavnou formou, dokáží do svých přednášek vložit i své zkušenosti, a i to , že když něco chceme dokázat, tak tomu potřebujeme věnovat dostatek času. Většina lidí si totiž v dnešní době myslí, že je vše samozřejmostí, že to chtějí hned a hlavně bez práce, a to hlavně bez práce na sobě. Líbilo se mi, jak vším tím vlastně přednášející vedli k tomu, mít se ráda, vážit si sama sebe, protože když to tak je, tak si tím vlastně vytváříme i to své okolí.Tak do dalšího výběru a plánování programu pro další setkání, Vám a všem, kteří se do takové akce zúčastňují, ať již jako přednášející, či organizátoři, hodně štěstí, radosti z toho všeho, nadhledu při případné kritice, a poučení se z toho co se úplně nepodařilo.
Iveta Brandová

Dobrý den, paní Šperlová,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za možnost účastnit se Excellentní ženy. Odpočinula jsem si, načerpala motivaci a inspiraci, nakoupila “fairové” dobroty i úžasnou přírodní kosmetiku. Znám se i s paní Pudelskou, od které výhradně kupuji brýle. Bylo mi opravdu dobře a určitě si nenechám ujít ani Váš příští počin. Podle celkové atmosféry konference si myslím, že téma vzdělávání dětí by mohla přítomné maminky a babičky zaujmout. Pokud by tedy zbylo na dubnové konferenci malé místečko, nabízím své zkušenosti a znalosti a ráda připravím krátkou prezentaci. Nabízím také pomoc při realizaci nápadu “provětrejme šatník”. Mohla bych to rozeslat našim klientům a kontaktům a získat tak případě další oblečení pro charitativní prodej. Ještě jednou děkuji a přeji hodně sil a nových nápadů.
Šárka Donátová

Dobrý den paní Šperlová,
ještě jednou bych Vám také ráda poděkovala za organizaci tak skvělé akce výhradně pro ženy. Ať už z pohledu možnosti prezentace nebo návštěvnice. Něco takového v Plzni chybělo. Stejně tak se mi moc zamlouval nápad s dámským "jarmarkem" :-) Měla bych i pár dalších nápadů, ať už na přednášející nebo větší prostory.  Ale nechám Vás asi trochu vydechnout..? :-) Také se chci zeptat, jak Vy sama jste byla s konferencí spokojená? Přiznám se, že pro mě to byla první akce takového většího druhu a je to pro mě významná zkušenost, přinesla mi do budoucna řadu poučení a mám stále na čem pracovat. Takové zkušenosti mě vždy posunou dále a já jsem za ně vděčná.Tedy pevně věřím, že mohu i nadále počítat s pokračováním naší spolupráce. Ještě jednou díky za možnost a přeji mnoho sil a elánu do dalších akcí pro nás Excellentní ženy :-)
Petra Landergotová

Krásný večer, sice Vám píši s malým zpožděním (kvůli mé časové indispozici), ale nic to nemění na tom, že bych Vám chtěla moc poděkovat za to, že jsem se mohla konference účastnit. Odcházela jsem příjemně potěšena, jen škoda, že jsem nemohla zůstat na doktorku Janáčkovou.
Marie Tomanová

Dobrý den paní Šperlová,
vždy se ráda zúčastním další „Ženy“, myslím, že to bylo setkání zajímavé a inspirativní pro všechny zúčastněné. Máte to úžasně zorganizované, nestihla jsem nakouknout na všechny přednášky, ale paní Janáčková tedy byla třída – bylo fajn, že byla na závěr, protože svým vtipem a šarmem pozvedla závěr setkání. Také Vám přeji hodně úspěchů a klidný a krásný zbytek roku včetně vánoc v kruhu rodiny.
Hana Čechová

V mém povolání mám možnost se setkávat s mnoha lidmi na různých setkáních. Excelentní žena mi přinesla však tolik zážitků, že mám úsměv na tváři ještě nyní a velice se těším na další setkání. Děkuji Vám paní Šperlová, že jsem mohla být součástí této akce a držím Vám palce, ať i ta další Excelentní žena je mimořádně úspěšná. Přeji Vám milé dny osobní i pracovní, s úctou a obdivem
Eva Tischlerová

Dobrý den paní Šperlová,
i my děkujeme za pozvání a možnost koupit našim klientkám vstupenky na Vaši akci. Bylo to krásné a p. Janáčková na konec byla úplně bomba. Myslím, že toto muselo nalít energii všem ženám, co na konferenci byly.
Jana Bucháčková

Moc vám děkuji za všechny zdravotní sestřičky. Děkuji za to že spolupráce s Českou asociací sester vyšla a věřím, že budeme mít zájem o další Vaše akce a na Vaší dubnovou konferenci se už moc těším. Povím ostatním, jaké to bylo příjemné setkání a povídání. Samozřejmě počítám s tím ,že zájem bude muset být projeven včas, aby na nás zbylo místo!!!:-))))
Pencová Dagmar

Vážená paní Šperlová,
děkuji Vám za skvělý zážitek, kterým jsem nám umožnila obohatit se o množství nových informací, zajistila jste nám prodloužení života smíchem, kterému nebylo možné se v některých chvílích ubránit a ze všeho nejvíc si vážím toho, že jste nás dala dohromady s kamarádkami. Nebýt Vaší akce, tak bychom skutečně doma uklízely, doháněly nějaké staré resty nebo vařily. Takto jsme si nádherně popovídaly, relaxovaly jsme a ještě jsme nakoupily nějaké dárečky na Vánoce. Navíc jste nám dala tip na hosty, kterými můžeme obohatit naše odborné konference sester. Jsem opravdu ráda, že jsme se seznámily a věřím, že budeme nadále spolupracovat ke prospěchu Excellentních žen.
Nina Müllerová

Vážená paní Šperlová,
děkuji, za to, že jste. Prožila jsem pohodový den, poznala nové a obdivuhodné ženy. Hluboce obdivuji Vaši profesionalitu a zároveň lidskost, která se, bohužel, nějak v poslední době vytrácí. Moc jsem si odpočinula a načerpala nové vědomosti.
Jeslínková

Vážená paní Šperlová,
děkuji za nezapomenutelné zážitky a krásně strávený sobotní den. Také se k němu pořád vracím a určitě nikdy nezapomenu na setkání s p. L. Janáčkovou, která nás pobavila určitě ještě víc než sám smícholog. Hned v pondělí jsem se ve školce musela podělit s kolegyněmi o nové poznatky z přednášek i z úžasné atmosféry i rozmazlování z Vaší strany jako pořadatele. Takže děkuji, děkuji a přeji, aby se Vám i nadále dařilo vše tak exkluzivně jako v sobotu a snad zase někdy nashledanou při podobné akci.
S. Šlaisová

 

 

      Novinky e-mailem
      Teď už vám neunikne žádná zajímavá akce.
 

Vaše jméno:                          Váš e-mail:                          Kolik je dva krát čtyři? (slovem):                         

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje,
můžete si nás najít na sociálních sítích.

 

Facebook   YouTube   Instagram  

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

PODPORUJEME:

Adopce na dálku®

Debashish Chaudhuri

skutečný dárek.cz

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster