Facebook YouTube
Excellentní žena

ŽENY SOBĚ

Milé ženy, pokud chcete ostatním ženám sdělit, jaké služby nebo produkty nabízíte, pozvat ostatní ženy na Vaši akci, představit Vaše podnikání ostatním, napište nám. Chceme podporovat aktivní ženy, proto je  naše nabídka ZDARMA.

* * * * * *

Essens

Už ve 20 letech jsem věděla, že nechci být závislá na nikom jiném než na sobě. Dnes je mi 31 let, jsem úspěšnou manažerkou a zároveň manželkou a matkou 2 krásných dětí. Děkuji za to, že jsem právě já mohla poznat, že jako žena mohu žít plnohodnotný život, být finančně nezávislá a uznávaná osobnost. Mým posláním je sdílet svůj úspěch a poznání i s vámi.
Kateřina Pekárkovákaterinapekarkova.cz

Detoxikace Plzeň

Řízená a kontrolovaná detoxikace C.I.C. metodou dle MUDr. Josefa Jonáše. C.I.C. metoda zastává celostní přístup k člověku, jde za příčinou nemocí, navrací lidský organismus do rovnováhy fyzické i psychické bez chemických a mechanických zásahů. K detoxikaci využívám zásad čínského pentagramu. Nabízím poradenství v oblasti zelených potravin. Zelené potraviny jsou další možností, jak podpořit tělo, aby se léčilo samo. Zdraví je VAŠE volba.
Alena Hodaňováwww.detoxikaceplzen.cz

LH STILE

Osobní stylistka pro každou excellentní ženu. Nabízím Vám profesionální rady, jak se oblékat, doprovod při nakupování "nákupy se stylistkou", změnu šatníku, tvorbu image manuálu a další služby stylingu včetně vizážistiky. Poradím s výběr vhodných barev a střihu pro vaši postavu." Styl vyjadřuje osobnost člověka". Zakládám si na osobním přístupu, protože každá žena má jiné požadavky a přání.
Ludmila Hajšmanováwww.lh-stile.cz

Studio Unity

Studio Unity je centrum pro ženy, které hledají více klidu a spokojenosti ve svém životě a chtějí nalézt svoji skutečnou vnitřní i vnější krásu. Nabízíme pomoc v oblasti osobního rozvoje a mezilidských vztahů formou terapeutických sezení, jak pro dospělé, tak i pro děti. Dále organizujeme kurzy relaxačního cvičení pro všechny věkové kategorie zaměřené na uvolnění a zvýšení tělesné i duševní síly.
Zita Pémováwww.studiounity.cz

Mexické šperky Mawina

Umělecko-řemeslné šperky a dárky pochází z dílen ze vzdálených horských oblastí Mexika, kde má šperkařství svoji dlouholetou tradici. Tyto šperky jsou postříbřené, ruční výroby a celkově velice kvalitně zpracované. Vyznačují se svými originálními výzdobnými prvky, barevností a tvary. Při výrobě se používá technika intarzie, vkládanými materiály jsou perletě a kameny. Jedná se o přímý dovoz z komunit, bez mezi zprostředkovatelů, v duchu fair trade a v příznivých cenách.
Elen Chojnováwww.mawina.cz

JVL finance

Vy podnikejte srdcem, My Vám budeme krýt záda! Přesně takhle zní naše motto a pevně věříme, že naši klienti se cítí krytí na poli finančních, účetních, daňových a nově i výukových služeb. Poskytujeme komplexní zpracování účetnictví či zajištění organizační stránky podnikání. Novinkou jsou školení a výukové kurzy ekonomických a účetních témat. Připravujeme semináře pro firmy i studenty k maturitě.
www.jvlfinance.cz

IK Beauty

Do své práce jsem se zamilovala již před několika lety. Věnuji se masážím, kosmetice a jsem zakladatelkou svého týmu Podnikavé krásky. Nejenže se věnuji problémům ženské krásy, ale zároveň hledám podnikavé krásky, ženy s chutí podnikat, a rozšiřuji tím možnosti pomoci žen, které se sami mohou do projektu o krásu zapojit.
Ingrid Klírová,  ingridklirova.cz

Zdravé stravování

Nabízíme krabičkovou stravu nejen pro ty, kteří chtějí redukovat svoji hmotnost, ale i pro ty, kteří chtějí zdravě jíst. Přesvědčte se, že zdravé stravování může být chutné a i syté. Netrapte se s nakupováním a vařením, máme široký výběr stravovacích programů dle vašich chutí a potřeb.
Petra Babická, www.zdravestravovani.cz

Fit koření

Jsme ryze česká firma zakládající si hlavně na kvalitě a rychlosti servisu. Nabízíme unikátní a vyvážené směsi čistého koření bez přidané soli, glutamátu sodného a jiných zvýrazňovačů chuti a konzervačních látek. Naše směsi jsou vhodné pro každého. Nejvíce jsou oceňované lidmi, kteří se zajímají o zdravý životní styl, fitness, kulturistiku a racionální výživu. Z nabízených směsí si vybere určitě každý to své. Některé pomáhají k redukci tělesné hmotnosti, detoxikaci, zahřívání organismu, podpoře trávení a celkovému ozdravení.
Nikol Brejchová,  www.fitkoreni.cz

Kuchaři do domu

Kuchaři do domu – osobní kuchaři k objednání na vaše akce rodinné i firemní. Mnoho času, starostí, práce Vám ušetří osobní kuchař. Na portálu si sami vyberete a objednáte z více jak 100 kuchařů po celé ČR, také VIP kuchaře, cizince, hobby. Kompletně a profesionálně se o Vaši akci postarají, přijedou kamkoliv. Poskytují vaření u Vás, catering, lekce vaření, teambuilding, show, 25 světových kuchyní. Doporučíme Vám ověřeného mistra. Služba je cenově dostupná. Máme originální Dárkové poukazy na gurmánské zážitky, lekce vaření nebo romantickou večeři.
Ivana Bachtíková,  www.kucharidodomu.cz

zpívám srdcem

Jsem poetická zpívající duše, která tvoří písně plné lásky,pochopení, soucitu. Tvorba je o vlastních prožitcích, o hledání a nalezení Boha. Zpívám srdcem-jen láska léčí, tak bych nazvala svou tvorbu. Chci se především s ženami podělit o výpovědi mé duše, která odpustila a vyléčila všechna traumata z dětství. Vydala jsem CD, které již pomáhá desítkám lidí na cestě k odpuštění. Chci sdílet svou nabitou moudrost prostřednictvím písní.
Renata Sofie Šandorová,  www.zpivam-srdcem.cz

The Journey

Cesta je ucelená a efektivní léčebná metoda, jak prostřednictvím integrace těla, mysli a duše nastartovat v těle hluboký proces emocionální a fyzické samoléčby. Mým oborem je také Feng Shui, které se zabývá harmonickým prouděním blahodárné enegie čchi, díky níž můžeme ovlivňovat svůj život, aby byl zdravější, bohatší a šťastnější.
Růžena Hanusová,  www.fengshuipartner.cz

CWP

Cambridge Weight Plan je lékařsky ověřená dieta, která slaví úspěch ve světě přes 30 let a v ČR již více jak 15 let. Lze ji přizpůsobit individuálním požadavkům. Jedná se o nutričně formulované produkty, které prošly mnoha klinickými testy. Při minimálním množství kalorií dodají tělu všechny potřebné látky. Poměr sacharidů, tuků a bílkovin je určený tak, aby člověk rychle a bezpečně zhubl, aniž by ztrácel svalovou hmotu. Tělo získává energii z vlastních tuků.
Cambridge Weight Plan, www.cambridge-diet.cz

Štrupová Eva

Věnuji se relaxačním a rekondičním masážím. Vycházím z učení reflexní terapie, z klasických švédských masáží, sportovních masáží, ale také z ajurvédských a havajských technik. Vždy se snažím plně orientovat na nově příchozího klienta/ku a ušít pro ně masáž na míru, dle jejich celkového stavu a požadavků.
Eva Štrupová, www.masazeprokazdyden.cz

Tlapová

Školení a praktické kurzy komunikace – pro firmy i jednotlivce – v oblastech : prezentace produktů, prezentační dovednosti před publikem, osobnostní typologie, zvládání konfliktních situací, řešení reklamací a námitek zákazníků, základní školení pro kamenné obchody.
Markéta Tlapová, marketa.tlapova@seznam.cz

Králová

Život v těle je o propojení těla, mysli a duše. Přináším ženám hlubší pochopení našeho ženství, skrze intuitivní tanec, meditace, dechové a relaxační techniky, karetní náhled, sdílení v ženských kruzích, poradenství v oblasti zdraví a financí.
Iveta Králová, www.zivotvtele.cz/

EKS

Měníte práci? Nebaví vás vaše práce ale nevíte co jiného byste přesně chtěly? Vracíte se do zaměstnání po mateřské nebo dlouhodobé nemoci? Nebo si jen chcete ujasnit, kde ve svém pracovním životě se momentálně nacházíte? Využijte individuální KARIEROVÉ PORADENSTVÍ v EKS. Jsme držitelé Národní ceny karierového poradenství za roky 2012,13 i 2014.
Ivana Šindlerová, www.ekscr.cz

TOP STYLE

Kadeřnictví Top Style Salon se nachází v centru Plzně a nabízí stoprocentní servis, osobní přístup a vřelé prostředí s kadeřníky, kteří jsou pravidelně proškolováni. Zúčastňují se stáží na nové trendy v barvení i střizích, mají za sebou i školení pod vedením špičkových zahraničních kadeřníků. Pracujeme výhradně se značkami L´Oréal Professionnel a Kérastase Paris, pyšníme se titulem Salon Expert Premium.
Jaroslava Vlková, www.topstylesalon.cz

Kasalová

Vyrobím Vám originální ručně malovaný hedvábný šátek, šálku, kravatu. Interiér dětského pokojíčku, obýváku či ložnice Vám vyzdobím jedinečnou malbou dle Vašeho přání. Facepaintingem zmaluji Vaše děti a na závěr nabídnu ručně vyrobenou koupelovou bio-šumivku pro Vaši nekonečnou relaxaci.
Šárka Kasalová, Kasalovas@seznam.cz

alpinning

ALPINNING™ - Indoor Walking (neboli chůze uvnitř) je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení trvající 60 minut/lekce. Hodí se pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti, protože vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu - z chůze. Kombinuje aerobní cvičení na speciálním trenažéru po nakloněné rovině za doprovodu hudby, posilování a závěrečné protahování.
Martina Korejčková, www.alpinning-plzen.cz

clp

Centrum lékařské prevence je poradna zdravého životního stylu se zaměřením na prevenci chorob a rizikových návyků. Nabízí služby v oblasti nutričního poradenství vč. měření přístrojem BODYSTAT, biochemického vyšetření kapilární krve (z kapky z prstu), poruch příjmu potravy, prevence stresu, odvykání kouření. Pořádá kondičně-relaxační víkendové pobyty na Šumavě a zábavné indoorové cvičení alpinning.
MUDr. Luhanová Lenka, centrumlekarskeprevence.cz

peska

Zabýváme se zdravým sezením do bytu i kanceláře, kompletním řešením interiérů s individuálním přístupem k zákazníkovi. Naše vzorková prodejna je v Plzni na Roudné. Nabízíme realizaci od zaměření a návrhu až po kompletní realizaci. Řešíme interiéry komerčních prostor, kanceláří, ordinací, jídelen, apod. Máme i čalounickou dílnu, kde šijeme a čalouníme atypický nábytek dle vlastních návrhů.
Milfaitová Diana, www.peska.cz, www.casa.cz

bodykey

Nemůžete zhubnout? Vaše GENY mohou znát důvod! S novým revolučním způsobem hubnutí na míru se navždy zbavíte nechtěných kilogramů. Získáte výživový a fitness program na míru nepřetržitě online na celý život a bez jo-jo efektu. Jezte a přitom hubněte! Předvedení programu a více informací:
Iva Gottliebová, iva.gottliebova@gmail.com, tel. 728700317

vitajuwel

I Vy si kladete otázku jakou vodu pít? Voda upravená drahokamy získávanými systémem Fair Trade si Vás zcela jistě získá. Fioly naplněné různými druhy směsí drahokamů jsou ručně foukané podle stoletých tradic výroby českého skla. VitaJuwel je rodinná firma založená v německých Alpách. VitaJuwel symbolizuje levnou a hygienickou výrobu čisté a vitalizované vody.
Kateřina Havlovicová, www.vodavitajuwel.cz

Jazyková škola AQAP s pobočkami v Plzni na Lochotíně a v Rokycanech se specializuje na výuku angličtiny a němčiny pro děti od malička až do 17 let. Pro naše malé studenty jsou cizí jazyky zábava. Mezinárodní jazykové zkoušky jsou pro ně hračka. :-) Na letních táborech si povídají s rodilými mluvčími, bez problémů komunikují ve dvou světových jazycích.
Marcela Stašková, www.jazyky-pro-deti.cz

Fitness zdraví

Klientům věnuji osobní péči. Zacvičíte si v naprostém soukromí bez omezení věku, váhy ani kondice. Bez zatížení kloubů a páteře posílíte pánevní dno, bederní oblast páteře, zpevníte si postavu, rozproudíte lymfu a účinně odbouráte celulitidu. Nabízím masérské služby, měření pH organismu a komplexní analýzu těla, výživové poradenství. Jsem mistr Reiki, poskytuji terapeutický výklad karet, duševní pomoc klientům pro zlepšení psychického stavu.
Naďa Kropíková, www.fitness-zdravi.cz

Fit strava

Naše krabičková dieta obsahuje nutričně i kaloricky vyvážené jídlo s optimálním množstvím bílkovin, sacharidů a tuků, které jsou rozloženy do pěti denních porcí, aby hubnutí bylo co nejefektivnější. Důraz je kladen zejména na kvalitu, a proto naši krabičkovou dietu pro Vás připravují nutriční a výživoví specialisté. Využít u nás můžete také výživového poradenství a sestavení jídelníčku na míru.
Zuzana Čmejrková, www.fit-strava.cz

VINETY ART

VINETY ART Vás naučí výběru dobrého vína a svými tipy pomůže i s uměním jeho konzumace. Nabízíme vynikající vína z renomovaných moravských vinařství, ale i z Itálie, Německa a Rakouska. Nabízíme i další služby:  degustace, vinný catering, vinný marketing pro firemní i soukromou klientelu. Nikdo by neměl koupit víno, aniž by ochutnal. To je naše krédo. Navštivte nás na některé z našich ochutnávek.
Iveta Procházková, www.vinetyart.cz

náš grunt

Grunt u Lidušky je největším farmářským obchodem v Plzni. Je Na Roudné 1 v Plzni. Funguje jako každodenní "kamenný" farmářský trh. Bez ohledu na rozmary počasí u nás vždy najdete široký sortiment čerstvých potravin, které jsou skladovány v ideálních podmínkách. Prodáváme české výrobky, podporujeme lokální farmáře a výrobce. S našimi zákazníky nás spojuje zdravý selský rozum J.
Iveta Churavá, www.nasgrunt.cz

Prima Via

Cestovní kancelář Prima Via nabízí již od r. 1992 krátkodobé poznávací zájezdy a výlety po Čechách i do blízkého zahraničí. Vytváříme programy pro putování za poznáním, přírodou i uměním, spojené s romantikou, pohodou a prožitkem. Zájezdy musí být pro klienty pohlazením pro duši.  Organizujeme také Zájezdy pro ženy, původně s podtitulkem Pro ženy středního věku s maminkami. Dnes už si do nich našly cestu ženy bez rozdílu věku.
Helena Matějková, www.primavia.cz

Dílna krásy

Nabízím kvalitní masérské a vizážistické služby. Je krásné být sama sebou, krásná a zdravá s tianDe.
Ingrid Klírová, www.dilnakrasy.eu

Česká kočka

Činíme kočky a jejich majitele šťastnějšími. U nás získají nejnovější informace zkušení kočkaři i kočkomilové začátečníci. Pomůžeme vám nahlédnout do kočičí hlavy a v našem e-shopu si vyberete ty nejlepší pomůcky a pochoutky pro vašeho chlupatého mazlíčka.
Petra Žallmannová, www.ceska-kocka.cz

PRACUJÍCÍ MÁMA

Web pro všechny pracující ženy. S chutí, s láskou a ve volném čase přinášíme zajímavé informace, rozhovory, pozvánky, nabídky práce a vzdělávání, relax a uvolnění pro každý den.
Kateřina Havlová, Bohumila Hanáková, www.pracujici-mama.cz

VENICE BEACH

Oblíbená značka VENICE BEACH dorazila do Plzně. Kvalitní oblečení na běhání, aerobik, jógu, kolo, do posilovny, ale i k vodě, na toulky po městě či domácí pohodlí, to vše obsahuje aktuální kolekce VENICE BEACH v novém schopu v Galerii Slovany ve II. patře.
Renáta Divíšková,  facebook: Klub hdfashion

Swiss Halley

Cestovní kancelář Swiss Halley s více než patnáctiletou historií nabízí již 3 roky klientům ze 130 zemí moderní způsob cestování. Spojila se s cestovními partnery jako např. booking.com a na internetovém portále vám umožní vyhledat si vaši vysněnou dovolenou po celém světě. Cestujte a vydělávejte a nebo vydělávejte a cestujte.
Jana Stůjovástujova.jana@gmail.com, www.swisshalley.com

JUNIKORN

Rodinné centrum Junikorn je nestátní předškolní zařízení pro děti od 2,5 do 6 let a slouží jako kvalitní alternativa k státním MŠ. Jako jediný v Plzni se Junikorn orientuje na německý jazyk a spolupráci s naším západním sousedem! Junikorn je více než školka, srdečně Vás i Vaše děti zveme.
Jana Konečnáwww.junikorn.cz

Dámská jízda tour

Milé dámy, zveme na dovolenou všechny ženy, které chtějí vyrazit na čistě Dámskou jízdu a užít si radost a volnost ve společnosti dalších inspirativních žen. Budeme cestovat, poznávat, tančit, cvičit, relaxovat, dělat to co nás baví. Prostě být samy sebou, bez mužů a dětí. Zasloužíme si být šťastné a nepotřebujeme k tomu důvod! 
Lenka Hrdinová
damskajizda-tour.cz

Prostor SPIRÁLA

Spirála - prostor pro tanec, tělo a duši. Lze tančit zcela volný tanec v pondělních tančírnách, setkávat se s ženami na pravidelném Mohendžodáru (jóga a ženská cvičení), znovu probudit svou tvořivost v seberozvojovém kurzu Umělcova cesta, cvičit Taj-Ji,  účastnit se řady krásných tanečních i netanečních seminářů.
Kateřina Štětková
www.prostorspirala.cz

KONTAKTA

Harmonizační a regenerační centrum KONTAKTA Vám nabízí fyzioterapii, rekonektivní léčení dle dr.E. Pearla, řízené meditace,  fyzioterapeutické cvičení, jógu, pilates, gymbally a keltskou jógu pro děti. Též kvalitní přírodní produkty pro duši i těloNajdete nás v Na Terasách 1490/2 v Plzni-Doubravce.
Věra Šantínová
centrum.kontakta.cz

Studio Kruh života

Chcete zlepšit svůj život? Zvýšit své sebevědomí? Nabízíme léčení těla i duše, osobní poradenství, bioaudit, tanec dělohy - MOON DANCE, úplňkové tance, čakrový tanec, léčivé konstelace, kurzy masáží, kurzy Reiki, léčivé energetické obrazy.
Gabriela Nováková
www.kruh-zivota.cz

Zdraví a výživa

Zabývám se úpravou dosavadní životosprávy a celkově životního stylu. Nabízím analýzu prvků z vlasů, která zjistí minerálový stav organismu a metabolický typ a na základě tohoto je pak možné cíleně doporučit stravovací režim. Měření na váze TANITA – váha, tuky (i vnitřní), minerálový stav kostí. Dále vedu kurzy cvičení PILATES.
Eva Vejskalová
www. zdravi-a-vyziva.euweb.cz

Zdraví pro duši

Záleží Vám na Vašem zdraví? Cítíte se ve stresu? Bolí Vás často záda? Podložka Amethyst BioMat pro Vás může být klíčem k Vašemu zdraví. Jedná se o infračervenou termoterapii se zápornou ionizací, která přímo ovlivňuje náš buněčný systém. S Poka Poka BioBeltem navíc můžete cíleně hubnout v oblasti bříška a stehen. Nabízím bezplatné předvedení.
Dana Hegerová
www.zdraviprodusi.cz

COLORDENT

Naše moderní ordinace zaměřující se zejména na estetickou stomatologii. Nabízí nejnovějším technologiím současné stomatologie komplexní ošetření pacientům, kteří vnímají zdravý chrup jako nezastupitelnou součást příjemného úsměvu každého člověka. Víme, že krásný úsměv je základ Vašeho úspěchu.
Kamila Bradováwww.colordent.cz

Martínek keramika

Firma Martínek keramika s dlouholetou tradicí Vám nabízí velký výběr sanitárních obkladů a dlažby, venkovní dlažby včetně všech doplňků. Specializujeme se na montáž obkladů teras, schodů, bazénů a balkonů, pomocí speciální izolace Durabaze. Nabídka zednických a obkladačských prací. Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit.
Petra Lehká, www.martinek.cz

Sangwana

Vyberte si u nás ze široké nabídky masáží, jako jsou například masáže sportovní, lymfatické, relaxační či speciální. Náš profesionálně vyškolený personál Vám vždy pomůže od bolesti či únavy a v příjemném prostředí v Africkém stylu našeho salónu zažijete to pravé uvolnění a relax.
Ingrid Klírová, www.sangwana.cz

VEERA

Jsem profesionální konzultantkou feng šuej interiéry, zahrady a oblékání, interiérovou stylistkou, profesionálním homestagerem, lektorkou. Nabízím workshopy "Žena tvůrce domova" - Feng šuej prakticky a jednoduše, zaměřené na nejdůležitější oblasti života, Feng šuej oblékání. Ráda Vám prakticky předám svoje poznání a zkušenosti.
VEERA, Věra Nosková, www.veera.cz

Thaiské masáže

Srdečně Vás zveme do salonu thajských masáží na Doubravce, kde můžete vyzkoušet procedury staroorientálních masážních technik. Můžete přijít i kolektivně (cca 6-7 klientů v jedné hodině). Působíme v Plzni již 9 let a budeme rádi, když si z naší nabídky vyberete.
Yvona Klausnerová
www.thai-plzen.cz

Krása zdraví

V našem kosmetickém salónu provádíme ošetření pleti exkluzivní kosmetikou obohacenou o bioaktivní kolagen a peptidy, které stimulují přirozenou produkci kolagenu a elastinu. Kosmetika je výborně tolerovaná pletí a bez parabenů. Nabídku služeb najdete na www.collagenclub.mypage.cz. Kosmetiku zakoupíte i v našem e-shopu. 
Daniela Majerwww.krasazdravi.net

academy4money

Se svými klienty spojuji oblast financí, poradenství a osobního rozvoje a snažím se dát lidem do ruky nástroje k vyhodnocení správné cesty pro jejich peníze a záměry. Často se stává, že nabídka „odborníka“, je dobrá pro instituci a pro něj, ale s cíli klienta nemá mnoho společného...
Jana Bláhová, www.academy4money.cz

epammasaz-plzen.cz

Jsem absolventkou Profesionální masérské školy Borise Tichanovského. Při masáži přistupuji ke každé klientce individuálně. Pracuji s reflexní terapií, s lávovými kameny nebo baňkami. Nabízím široké spektrum masáží, zábalových technik a poradenství v oblasti tibetské medicíny.
Yvona Švábková-Šloufová     www.epammasaz-plzen.cz

Nobilis

Nobilis Tilia je česká firma vyrábějící certifikovanou přírodní a BIO kosmetiku. Nabízí nejširší sortiment kosmetickým a masážním salónům, specializovaným prodejnám i jednotlivcům. Každým novým výrobkem dokazuje vysokou účinnost přírodních látek na zdraví a krásu člověka.
Jitka Seidlová, obchodní reprezentant pro PK    www.nobilis.cz

m3mstudio.cz

Jsme malé rodinné studio, pořádáme pravidelné lekce power jógy, wellness jógy, pilates, výborné masáže a víkendové pobyty. Rádi vám pomůžeme se změnou životního stylu – výživové poradenství a aktivní pohyb pod vedením zkušených instruktorů.
Vlaďka Johánkováwww.m3mstudio.cz

Zelníčková

Dokážete se správně orientovat v nabídce bank, stavebních spořitelen, pojišťoven, penzijních, investičních a jiných finančních společností? Pomohu Vám najít optimální řešení, aby o Vaše peníze bylo dobře postaráno.
Hana Mariana Zelníčkováhana.zelnickova@email.cz, profesionál v poskytování finančních služeb

phoenixdivision.cz

Naše společnost dodává svým zákazníkům čaje a čajové směsi, které synergicky zvyšují léčebné účinky, některé z nich výrazně podporují hubnutí a navíc jsou chuťově zajímavé. Čistá a chutná příroda v plné síle.
Hana Čechová, www.phoenixdivision.cz

 Top linie

Stále bojujete s přebytečnými kily? Chcete zhubnout trvale? Využijte služeb TOPLINIE a zhubněte jednou provždy. Nabízím profesionální poradenství v oblasti výživy s diagnostikou na INBODY230.
Petra Landergotová, www.toplinie.cz

Michaela Jahodová

Vytváříme pro Vás webové stránky, zviditelníme Vaši firmu pro hlavní české vyhledávače Google a Seznam.
Michaela Jahodová, michaela.jahoda@centrum.cz

Optik v Pařížské

Brýle dnes již nejsou jen optickou pomůckou. Je to šperk, který nás dotváří a reprezentuje. Přijďte se podívat do Optiky V Pařížské na rozmanitou nabídku brýlových obrub. Ráda se Vám budu osobně věnovat.
Simona Pudelská, www.optikavparizske.cz

Příměstský tábor Plzeň

Děti v souladu s heslem ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO se seznamují se základy profesí kuchař, truhlář, švadlena, kosmetička,... Získávají nové pracovní dovednosti i orientaci ve světě řemesel, která jim  pomůže v jejich rozhodování při výběru profese.
Jana Linhartová,  www.primestsky-tabor-plzen.cz

Cultura Africa

Cultura Africa, o.s. je mostem mezi Evropskou a Africkou kulturou v Plzni. Nabízíme multikulturní programy pro děti a mládež, kulturní vystoupení a bubenické a taneční workshopy. Pro maminky a jejich děti nabízíme  dětský klub safari.
Yambi Yeka, www.culturaafrica.org

Carbon Central Network

Společnost Carbon Central Network vzdělává lidi v oblasti klimatických změn a důležitosti ochrany deštných pralesů. Cílem je snižovat oxid uhličitý (CO2) v ovzduší cestou záchrany deštných pralesů, které jsou plícemi celé naší planety. Zachraňte deštné pralesy a buďte za to odměněni!
Marcela Čabradová, www.carboncentralnetwork.com/CANADA

KODAP

Potřebujete pomoci s účetnictvím nebo daněmi? Nabízíme daňové poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, personalistiku. Sídlíme v Plzni, Slovanská alej 30.
Pavlína Nováková, www.kodap.cz  

Klub Rubikon

Pracujeme s dětmi metodou PlayWisely (Moudré Hraní), což je program pro děti od 4 měsíců do 6 let. Cílem je „aktivovat a naladit“ mozkové buňky pro jejich optimální činnost. PlayWisely jsou vhodné i pro děti s poruchami autistického spektra, děti hyperaktivní, nedonošené.
Šárka Donátová, www.klubrubikon.cz

Nakup zlato

Našim klientům zabezpečujeme formou nákupu investičního zlata konzervativní a bezpečnou ochranu úspor před znehodnocením.Založte i svým dětem dětské konto "ZLATÍK".
Lenka Vlčková, www.nakupzlato-plzen.sluzby.cz

Hof art

Každá z nás v sobě uvnitř máme ojedinělou, krásnou ženu. Pomocí Feng Shui Vám vyladím Váš vzhled a mysl. Díky bylinkám z Altaje od Siberian Health uzdravím tělo, aby Vaše bytost mohla plnit Váš životní úkol.
Eva Hofmanová, www.hof-art.cz

ORGIS

Provádíme servis PC a NTB, správu firemních i domácích sítí. V Plzni si zařízení vyzvedneme a přivezeme zpět k Vám domů ZDARMA. Orgis IT - IT s lidskou tváří.
Jana Prošková, www.orgis.cz

METHODE BRIGITTE KETTNER

METHODE BRIGITTE KETTNER "Celostní, individuální a přirozeně účinná metoda osvobozující člověka od blokád a k docílení vnitřní rovnováhy zdravého vzhledu - projev opravdové krásy."
Věra Jindrová,  www.m-b-k.cz

KaMon

Agentura KaMon zajišťuje organizování maturitních plesů, firemních akcí, gala večerů, narozeninových oslav a svateb.
Monika Lešetická, Kateřina Bartůňková, www.ka-mon.cz

Hana Stejskalová

Profesionální kouč Vám efektivní metodou pomůže odkrýt rezervy a nečekané možnosti v osobním i profesním životě.
Mgr. Hana Stejskalová  www.coaching-plzen.cz

Voňavá země

Konzultace pro děti i dospělé při řešení fyzických i psychických problémů pomocí aromaterapie a Bachových květových esencí. Obor jsem studovala na univerzitě v Cambridge.
Helena Černá  www.vonavazeme.cz

TechDraw

Společnost TechDraw Office s.r.o. je ryze českou společností zajišťující dodávku kancelářského a papírenského zboží. Najdete nás v Plzni - Slovanech, Farského 6.
Libuše Havlovicová, www.techdraw.cz

 

 
      

 

 SOCIÁLNÍ SÍTĚ 

Abyste měli přehled o tom, co se u nás děje, můžete si nás najít na sociálních sítích.

Facebook          YouTube

 

RYCHLÝ KONTAKT
zena@explzen.cz

732 858 631
 

Ochrana osobních údajů

       © Excellent Plzeň s.r.o.

 webmaster